Warsztaty żywieniowe

W dniu 06 maja 2022 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbyły się warsztaty żywieniowe zorganizowane w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego! Zajęcia, w których z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyło blisko 50 młodych adeptów lekkiej atletyki, w tym także nasi uczniowie, poprowadziła p. Blanka Mellova - specjalista ds. żywienia Nestle.
Swoją obecnością uświetnił wydarzenie Prezydent Miasta Biała Podlaska - Michał Litwiniuk. Prezydent przywitał uczestników warsztatów (dzieci, rodziców i trenerów Ldk!) w gościnnych murach Urzędu Miasta. Jako osoba promująca aktywny styl życia, podkreślił rolę i znaczenie zdrowego żywienia w naszym codziennym funkcjonowaniu.
Jak sama nazwa wskazuje, warsztaty to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Uczestnicy wydarzenia po wprowadzeniu przez Panią Ekspert w tematykę zajęć, wspólnie przygotowali napój izotoniczny i kulki mocy. Przepisy w galerii