"Champion Cup" - turniej piłki nożnej w Sworach

W dniu 19.11.2022r. dziewczynki z naszej szkoły trenujące piłkę nożną brały udział w turnieju pod nazwą: "Champion Cup" w Sworach. Drużyna z "czwórki" składała się tylko z dziewcząt i grała z chłopcami . Turniejowi towarzyszyły super emocje i ogromna radość po strzelonych bramkach.
Rozgrywki były zorganizowane w formie festiwalu piłkarskiego, bez klasyfikacji końcowej. Każda drużyna zagrała łącznie 100 minut . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a drużyny - puchary. Najlepsi futboliści poszczególnych ekip otrzymali szaliki Reprezentacji Polski.
W Turnieju brały udział drużyny:
1. Akademia Piłkarska Bronowice Lublin
2. Akademia Piłkarska Avii Świdnik
3. Naprzód Skórzec
4. UKS "Dwójka" - Akademia Piłkarska
5. AT Champion Biała Podlaska
6. SP 4 Biała Podlaska - dziewczynki
7. KKS Orzeł Siemiatycze
W składzie naszej drużyny wystąpiły: Makarewicz Amelia, Kuzawińska Konstancja, Jaszczuk Laura, Kuśmierz Zuzia, Pietruczuk Basia, Górska Alicja, Bondaruk Izabela, Szafraniuk Lena, Rogoźnicka Julia, Wołodko Amelia - wyróżniona zawodniczka turnieju.
Trenerem naszej drużyny jest p. Dariusz Denicki
Dziękujemy bardzo rodzicom za pomoc w dowozie dzieci i głośny doping dziewczynkom podczas rozgrywanych meczów.