Rok szkolny 2019/ 2020

Miłosz Chwedoruk – uczeń klasy VII a naszej szkoły – zwycięzcą konkursu na prezentację multimedialną o Stanisławie Moniuszce

W dniu 19 grudnia 2019 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na prezentację multimedialną  o Stanisławie Moniuszce przeznaczonego dla uczniów klas VI-VII szkół podstawowych z terenu miasta Biała Podlaska oraz powiatu bialskiego
Miłosz Chwedoruk uczeń klasy 7a został zwycięzcą konursu na prezentację multimedialną  pod hasłem ” Znam, wiem , lubię…..  Stanisław Moniuszko” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy !!!

Wyniki konkursów plastycznych organizowanych przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego

31 marca 2020 r. rozstrzygnięto konkursy plastyczne zorganizowane przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazło się 3 uczniów naszej szkoły.

W konkursie na komiks „Pewnego dnia na zamku Radziwiłłów” (duety rodzinne) II miejsce zajął Przemek Wojtysiak (kl. II a) wraz z tatą.

Nagrodzona praca pt.: „Skarb Radziwiłłów” opowiada o chłopcu, który odnajduje starą mapę, dzięki której może odnaleźć skarb Radziwiłłów. W poszukiwaniach pomaga mu książę Radziwiłł. Odnajdują stare obrazy rodu Radziwiłłów. Chłopiec przekazuje je do Muzeum Południowego Podlasia, gdzie zostają wyeksponowane na wystawie.

W konkursie  plastycznym „To, co widzę”, komisja konkursowa  przyznała nagrody naszym uczniom w następujących kategoriach wiekowych:

kategoria wiekowa 7-9 lat:

Martynka Iwanczewska (kl. II b) – praca pt. „Mój bajkowy świat”;

kategoria wiekowa 10-14 lat:

Wojtysiak Zuzanna (kl. VI a) – praca pt. ,,Z okna” – I miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie !!!

Kangur Matematyczny - wyniki konkursu

W tym roku szkolnym Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny” odbył się na platformie dzwonek.pl.

Bardzo dobry wynik otrzymał Marcel Pływacz – klasa III b.

Wyróżnienia otrzymali:

Alicja Borkowska – klasa III b

Maja Romanowska – klasa IV a

Michał Borkowski – klasa V b

GRATULUJEMY !!!

Iga Skoczeń finalistką konkursu z języka angielskiego

Iga Skoczeń – uczennica klasy V b otrzymała w roku szkolnym 2019/ 2020 Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska “Złote Pióro” za szczególne osiągnięcia dydaktyczne.

Gratulujemy Idze i życzymy dalszych sukcesów!