Rok szkolny 2016/ 2017

Podsumowanie akcji “Makulatura na drzewo” - nagrody dla naszej szkoły

Rozstrzygnięto konkurs w ramach akcji “Makulatura na drzewo”. Nasza szkoła okazała się najlepszą w kategorii szkół podstawowych (zebrała 6787 kg makulatury !!!). Nagrodą dla szkoły jest kolorowe wielofunkcyjne urządzenie skanująco – kserujące.Wśród klas: I miejsce zdobyła klasa VIa naszej szkoły. W nagrodę uczniowie pojadą do Centrum OHP w Roskoszy, na rekonesans ginących zawodów i ognisko. Klasa IIIa naszej szkoły zajęła III miejsce i otrzymała bon na ksero wartości 100 złotych oraz drukarkę. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji. To nasz wielki wspólny sukces !!!

Marysia Mich laureatką konkursu matematycznego

Uczennica klasy VIa Maria Mich została laureatką konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.Gratulujemy Marysi i Rodzicom ciesząc się z sukcesu !!!

I miejsce w konkursie “Jestem Bezpieczny”

W marcu odbyły się w naszej szkole eliminacje do Konkursu Wiedzy Prewencyjnej “Jestem Bezpieczny”. Do następnego etapu zakwalifikowali się uczniowie:
  • Szymon Tomaszewski – kl. IVa,
  • Oliwia Gralikowska – kl. Va,
  • Piotr Jaroszkiewicz – kl. VIa.
W dniu 7 kwietnia 2017 roku w KMP w Białej Podlaskiej przeprowadzono etap gminny konkursu. Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 19 maja b.r. Opiekunem konkursu jest pani Joanna Zajdel. Cieszymy się z tego sukcesu !!!

Aleksandra Zając z klasy III a laureatką konkursu plastycznego

9 kwietnia 2017 roku w Klubie Kultury “Eureka” podczas imprezy wielkanocnej „Święta, święta…” odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XX Konkursu plastycznego na najciekawszą kartkę, stroik oraz pisankę wielkanocną. Organizatorem konkursu było Bialskie Centrum Kultury, Klub Kultury Eureka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 6 w Białej Podlaskiej. Uczennica kl. IIIa , Aleksandra Zając otrzymała nagrodę za pięknie wykonany stroik.

Maria Mich wśród laureatów konkursu matematycznego

12 maja 2017 roku w Lublinie odbyła się uroczysta gala – podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Podczas uroczystości wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursów. Naszą szkołę reprezentowała Marysia Mich – uczennica klasy VIa.

Sukces ucznia naszej szkoły w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego

19 maja 2017 r. uczniowie bialskich szkół podstawowych wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament. Paweł Mostowiec z klasy trzeciej  zajął II miejsce w mieście w kategorii klas I-III. Gratulujemy !!!

Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas III

12 czerwca 2017 roku uczniowie klas trzecich wzięli udział w  konkursie matematycznym. Pasjonaci matematyki rozwiązywali różne zadania i mieli okazję sprawdzić poziom swojej wiedzy. Oto laureaci:I miejsce – Krzysztof KowalskiII miejsce – Szymon Marczuk, Marcel Martyniuk, Adrian SzandeckiIII miejsce – Marcelina Abramowicz, Kinga Lipicka, Aleksandra Zając. Gratulujemy !!!