Finał Miasta i Rejonu Biała Podlaska w piłce nożnej dziewcząt kl. VI i młodszych

5.05.2022 r. został rozegrany Finał Miasta Biała Podlaska w piłce nożnej dziewcząt kl. VI i młodszych .
Nasze uczennice są najlepsze w mieście !
Zawody rozegrano w dwóch grupach , system rozgrywek "każdy z każdym". Nasze piłkarki w swojej grupie wygrały oba mecze : ze Szkołą Społeczną - 4:1 oraz z SP nr 1 - 7:1.
Następnie w finale zmierzyły się z dziewczynkami z SP nr 5 i po zaciętej walce także wygrały - 1:0 .
Naszą szkołę reprezentowały: Alicja Borkowska, Martyna Dejneka, Maja Dawidowska, Zosia Łocheńska-Ochnio, Amelia Pietraszuk, Natalia Kowalczuk, Lena Markiewicz, Wiktoria Jagodzińska i Roksana Daniłko.
Opiekunem dziewcząt był p. Dariusz Denicki.
 12.05.2022 r. - dziewczęta rozegrały Finał Rejonu i ponownie stanęły na najwyższym podium awansując do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 8 czerwca w Chełmie.
Trzymamy kciuki !!!