XIII Memoriał Szachowy Eugeniusza Paśnikowskiego - Radzyń Podlaski

19 marca 2022 w Radzyniu Podlaskim odbył się XIII Memoriał Szachowy Eugeniusza Paśnikowskiego. Od turnieju dzieci do lat 12, rozpoczął się trwający dwa dni Szachowy Memoriał. W turnieju tym wystartowało 44 zawodników. Rozegrano 7 partii tempem 10 minut+5 sekund. Prowadzona była też klasyfikacja dzieci do lat 9.
Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Wojtysiak, Martyna Iwanczewska, Przemysław Wojtysiak, Hubert Buczek, Michał Butryn, Mateusz Wojtczuk.
Najlepiej wypadł Hubert Buczek zajmując 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji.
Puchary, nagrody książkowe dla zwycięzców oraz medale dla wszystkich uczestników turnieju wręczył Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Pan Jerzy Rębek. Każdy otrzymał także słodki poczęstunek od firmy Dr. Gerard.
Gratulacje dla wszystkich uczestników, szczególnie dla tych, dla których był to pierwszy poważny szachowy sprawdzian.
Specjalne podziękowania dla Rodziców, którzy umożliwili dzieciom udział w turnieju.