II etap Turnieju Szkół

29 kwietnia 2022 roku w Parku Radziwiłłów odbył się II etap Turnieju Szkół. Wiosenna zieleń dobrze oddawała hasło przewodnie wydarzenia – „Zielono mi”. Ludowe przysłowie: „Kwiecień – plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata” i tym razem się sprawdziło, bo przywitało nas piękne, gorące słońce, a później aura zupełnie się zmieniła i trzeba było nasze zielone stroje ukryć pod cieplejszymi kurtkami.

Każda ze szkół przygotowała stoisko promujące swoje działania w zakresie współpracy z rodzicami, ochrony środowiska, wolontariatu, promocji zdrowego stylu życia i integracji środowiska szkolnego. Podczas gali w amfiteatrze poszczególne zespoły zaprezentowały występy podsumowujące dokonania i osiągnięcia szkół. Naszą drużynę dopingowali uczniowie klasy III b i VII b.