Laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021

,,Największą mądrością jest umieć jednoczyć, nie rozbijać”

Kardynał Stefan Wyszyński

16 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.

Reprezentanci naszej szkoły Mikołaj Zaciura V a, Maciej Dawidiuk VIII a  laureaci konkursu historycznego, laureatka konkursu z języka rosyjskiego Viktoryia Pilipchuk VIII a oraz nauczyciele przygotowujący pani Ewa Piech – historia, pani Beata Ziemba – język rosyjski odebrali gratulacje od pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty,  pana Bolesława Gzika wicewojewody lubelskiego oraz pana Michała Litwiniuka Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

Podziękowania za  znakomite wyniki w pracy zawodowej oraz wysokie osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych otrzymała Dyrektor szkoły pani Jolanta Mazuruk.

Gratulujemy znakomitych wyników